هرموویس

هرموویس (مش بنر) یک بستر قابل چاپ از جنس پلی پروپیلن و پلی اتیلن ترفتالات همراه با منافذ و سوراخهای بسیار ریز می باشد و معمولاً با عرض‌های 320 و 200 و 500 سانتیمتر و با دانه بندی متنوع تولید می شود. وزن استاندارد مش بنر برای هر متر مربع 450 گرم است.

سیدبندی مش ها از نظر سایز سوراخها متنوع بوده و از استاندارد خاصی پیروی نمی کند ، اما عمدتا این محصول در سه سایز مش سوراخ ریز ، مش سوراخ متوسط و مش سوراخ درشت عرضه می شود. شایان ذکر است ، سوراخهای موجود روی سطح هرموویس به منظور عبور باد و جلوگیری از خرابی و پارگی در بنر تعبیه می‌شوند.

یکی از مشکلاتی که مشبک بودن هرموویس به وجود می‌آورد کش آمدن در زمان نصب است، به همین دلیل باید از محصولی با ضخامت بیشتر استفاده کرد که به راحتی فرم خود را از دست ندهد.

مش بنر دارای دو حالت کلی مش پشت سفید و مش پشت طوسی می‏باشند. مش بنرها غیر از مدیا‏های قابل چاپ که دارای روی سفید می‏باشند دارای رنگ‏های متنوعی می‏ باشند که بسته به نوع استفاده از رنگ‏های خاص آن استفاده می‏ کنند.

طول عمر هرموویس

در خصوص طول عمر هرموویس علاوه بر جنس ، محل قرارگیری‌ از اهمیت زیادی برخوردار است، به طوری که در محیط‌های باز و تحت تابش آفتاب یا بارش باران بین 2 تا 3 سال و در محیط‌های داخلی بین 3 تا 5 سال با کیفیت بالا و ثبات رنگ به کار خود ادامه می‌دهد.

در طراحی هرموویس سعی شده که بالاترین میزان انعطاف‌پذیری و استحکام برای جلوگیری از مشکلات ساخت ‌و ساز بکار گرفته شود. مقاومت در برابر عوامل بیرونی مثل نور فرابنفش و بادهای شدید استفاده از آن را در محیط‏های بیرونی و در ابعاد وسیع امکان‌پذیر می‏کند.

استفاده از هرموویس به دلیل طراحی ویژه‌ای که دارد موجب می‌شود تا بسیاری از معضلات پیشین در حوزه مدیریت شهری مرتفع گردد.

این محصول علاوه بر حفظ حریم ساختمانهای در دست نوسازی و ساخت و کنترل گرد و غبار و زباله ناشی از آنها و حفظ زیبایی محیط شهر و تامین امنیت جانی و مالی شهروندان در محدوده کارگاه های ساختمانی، می تواند از طریق چاپ تبلیغات ، بستری مناسب برای دستیابی به درآمدی پایدار جهت توسعه شهرها باشد.

مزیت اصلی هرموویس

مزیت اصلی هرموویس (مش بنر) در مقایسه با دیگر راهکارها در حفظ زیبایی شهری و امنیت روند ساخت وساز ، داشتن سوراخ‌های ریز در سرتاسر بنر است که همین مسئله آن را به ابزاری قدرتمند برای حفظ امنیت سازه نصب و محیط پیرامون کارگاه های ساختمانی تبدیل می‌سازد.

شرکت‏های ساختمانی ، رستوران‏ها ، آرایشگاه‏ ها ، فروشگاه‏ های ورزشی ، هایپرمارکت‏ها ، نمایشگاه‏ های هنری و بسیاری از مشاغل می‌توانند از مش بنر استفاده بهینه‌ای داشته باشند.

این مش‏ها دارای لایه محافظ می باشند تا در موقع چاپ اپراتور با دردسر رنگی شدن پلیت مواجه نشود. زیرا چاپ روی بنرها به خاطر جمع شدن رنگ روی پلیت خراب می‏شود.

ویژگی‌های برتر هرموویس در پروژه ها :

  • کاهش بارهای وارد  بر سازه‌ زیرسازی نصب به دلیل وجود سوراخ در بدنه بنر.
  • مقاومت بالا در برابر سقوط مصالح ساختمانی و نخاله به اطراف و محافظت از جان و مال شهروندان.
  • کاهش میزان لرزش در زمان وزش باد.
  • ماندگاری و طول عمر مناسب بدلیل مقاومت بالا در مواجهه با عوامل محیطی مانند نور فرابنفش و بادهای شدید.
  • عبور مناسب نور از میان سوراخ‌ها و عدم کاهش میزان نور طبیعی در داخل ساختمان.
  • قیمت مقرون به صرفه.

جهت اجرای هرموویس برای پروژه خود و بهره مندی از مزایای آن فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

هرموویس
هرموویس
هرموویس
هرموویس
هرموویس
تماس رایگان آنلاین